LST-121WB080A
DigiKeys produktnummer
5153-LST-121WB080A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LST-121WB080A
Beskrivning
TOUCH SCREEN RESISTIVE 12.1"
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Resistiv Pekskärmsoverlays 12,1" (307,34mm) RS232C, USB
Kategori
Bredd
7,11" (180,70mm)
Tillverkare
DMC
Höjd
0,08" (2,10mm)
Serie
Gränssnitt
RS232C, USB
Förpackning
Hölje
Typ
Resistiv
Artikelstatus
Aktiv
Diagonal skärmstorlek
12,1" (307,34mm)
Längd
10,96" (278,40mm)