TBA-10B443A
DigiKeys produktnummer
4761-TBA-10B443A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TBA-10B443A
Beskrivning
LINE FILTER 250VAC/VDC 10A CHASS
Tillverkarens standardleveranstid
40 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Enfas EMC/EMI Linjefilter 10 A 250VAC 50-60Hz Enkelsteg Kopplingsplint
Kategori
Spänning - märkspänning AC
250V
Tillverkare
DIT
Ström
10 A
Serie
Frekvens - drift
50-60Hz
Förpackning
Box
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande myndighet
CE, CQC, CSA, ENEC, SEMKO
Filtertyp
Enfas
Arbetstemperatur
-25°C-85°C
Konfiguration
Enkelsteg
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - märkspänning DC
250V