P4SMAJ18CA
DigiKeys produktnummer
4878-P4SMAJ18CATR-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
P4SMAJ18CA
Beskrivning
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AC
Detaljerad beskrivning
29,2V Klämma 13,7A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
EDA-/CAD-modeller
P4SMAJ18CA Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
13,7A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Arbetstemperatur
-50°C-150°C (TJ)
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
18V
Spänning - genombrott (min)
20V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
29,2V