P4SMAJ17C
DigiKeys produktnummer
4878-P4SMAJ17C-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
P4SMAJ17C
Beskrivning
TVS DIODE 17VWM 30.5VC DO214AC
Detaljerad beskrivning
30,5V Klämma 13,1A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
EDA-/CAD-modeller
P4SMAJ17C Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
13,1A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Arbetstemperatur
-50°C-150°C (TJ)
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
17V
Spänning - genombrott (min)
18,9V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
30,5V