P4SMAJ13CA
DigiKeys produktnummer
4878-P4SMAJ13CATR-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
P4SMAJ13CA
Beskrivning
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
21,5V Klämma 18,6A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
P4SMAJ13CA Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
18,6A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Förpackning
Bulk
Nätmatningsskydd
Nej
Artikelstatus
Aktiv
Tillämpningar
General Purpose
Typ
Zener
Arbetstemperatur
-50°C-150°C (TJ)
Dubbelriktade kanaler
1
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - backspänning (typ)
13V
Inkapsling/låda
DO-214AC, SMA
Spänning - genombrott (min)
14,4V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
21,5V