ESD4A45PLC1508
DigiKeys produktnummer
4878-ESD4A45PLC1508CT-ND - Remsbit (CT)
4878-ESD4A45PLC1508DKR-ND - Digi-Reel®
4878-ESD4A45PLC1508TR-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ESD4A45PLC1508
Beskrivning
ESD4A45PLC1508
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15V Klämma 3A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering SOT-26
EDA-/CAD-modeller
ESD4A45PLC1508 Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
3A (8/20µs)
Tillv.
Effekt - toppuls
45W
Digi-Reel®
Bulk
Nätmatningsskydd
Ja
Typ
Styrning (rail-to-rail)
Kapacitans @ frekvens
0,4pF vid 1MHz
Enkelriktade kanaler
4
Arbetstemperatur
-50°C-125°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
5V
Spänning - genombrott (min)
6V
Inkapsling/låda
SOT-23-6 smal, TSOT-23-6
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
15V