ESD4A45PLC1508 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | ESD4A45PLC1508 |
Beskrivning | ESD4A45PLC1508 |
Tillverkarens standardleveranstid | 9 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 15V Klämma 3A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering SOT-26 |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ESD4A45PLC1508 Modeller |
Kategori | Ström - toppuls (10/1000 µs) 3A (8/20µs) |
Tillv. | Effekt - toppuls 45W |
Förpackning Remsbit (CT) Digi-Reel® Bulk | Nätmatningsskydd Ja |
Artikelstatus Aktiv | Tillämpningar General Purpose |
Typ Styrning (rail-to-rail) | Kapacitans @ frekvens 0,4pF vid 1MHz |
Enkelriktade kanaler 4 | Arbetstemperatur -50°C-125°C (TJ) |
Spänning - backspänning (typ) 5V | Monteringstyp Ytmontering |
Spänning - genombrott (min) 6V | Inkapsling/låda SOT-23-6 smal, TSOT-23-6 |
Spänning - begränsning (max) @ Ipp 15V | Leverantörens enhetsförpackning |