1.5SMCJ12CA
DigiKeys produktnummer
4878-1.5SMCJ12CATR-ND - Remsa och spole (TR)
4878-1.5SMCJ12CACT-ND - Remsbit (CT)
4878-1.5SMCJ12CADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMCJ12CA
Beskrivning
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
19,9V Klämma 75,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1.5SMCJ12CA Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
75,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Artikelstatus
Aktiv
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-50°C-150°C (TJ)
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
12V
Spänning - genombrott (min)
13,3V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
19,9V