ZXTN25100BFHTA är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Rohm Semiconductor
I lager: 2 575
Datablad
Similar
Rohm Semiconductor
I lager: 5 124
Datablad
onsemi
onsemi
Transistorer - Bipolära (BJT) - enkla NPN 100 V 3 A 160MHz 1.25 W Ytmontering SOT-23-3