US3200005Z
DigiKeys produktnummer
US3200005ZTR-ND - Remsa och spole (TR)
US3200005ZCT-ND - Remsbit (CT)
US3200005ZDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
US3200005Z
Beskrivning
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
US3200005Z Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
MHz kristall
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvens
32 MHz
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,014" (0,35mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Basproduktens nummer
Lastkapacitans
8pF