SMCJ54CA-13-F
DigiKeys produktnummer
31-SMCJ54CA-13-FTR-ND - Remsa och spole (TR)
31-SMCJ54CA-13-FCT-ND - Remsbit (CT)
31-SMCJ54CA-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ54CA-13-F
Beskrivning
TVS DIODE 54VWM 87.1VC SMC
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
87,1V Klämma 17,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering SMC
EDA-/CAD-modeller
SMCJ54CA-13-F Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
17,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
54V
Spänning - genombrott (min)
60V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
87,1V