SMBJ30CAQ-13-F
DigiKeys produktnummer
SMBJ30CAQ-13-FDITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMBJ30CAQ-13-FDICT-ND - Remsbit (CT)
SMBJ30CAQ-13-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ30CAQ-13-F
Beskrivning
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMB
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
48,4V Klämma 12,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering SMB
Kategori
Effekt - toppuls
600W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Aktiv
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
30V
Spänning - genombrott (min)
33,3V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
48,4V
Basproduktens nummer
Ström - toppuls (10/1000 µs)
12,4A