SMBJ110A-13-F
DigiKeys produktnummer
SMBJ110A-FDITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMBJ110A-FDICT-ND - Remsbit (CT)
SMBJ110A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ110A-13-F
Beskrivning
TVS DIODE 110VWM 177VC SMB
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
177V Klämma 3,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering SMB
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMBJ110A-13-F Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
3,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
110V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
122V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
177V