SMAJ36A-13-F
DigiKeys produktnummer
SMAJ36A-FDITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMAJ36A-FDICT-ND - Remsbit (CT)
SMAJ36A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ36A-13-F
Beskrivning
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMA
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
58,1V Klämma 6,9A Ipp TVS - dioder Ytmontering SMA
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMAJ36A-13-F Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
6,9A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Artikelstatus
Aktiv
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
36V
Spänning - genombrott (min)
40V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
58,1V