SMAJ200CA-13-F
DigiKeys produktnummer
31-SMAJ200CA-13-FTR-ND - Remsa och spole (TR)
31-SMAJ200CA-13-FCT-ND - Remsbit (CT)
31-SMAJ200CA-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ200CA-13-F
Beskrivning
TVS DIODE 200VWM 324VC SMA
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
324V Klämma 1,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering SMA
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMAJ200CA-13-F Modeller
Kategori
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
324V
Tillv.
Ström - toppuls (10/1000 µs)
1,2A
Serie
Effekt - toppuls
400W
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Nätmatningsskydd
Nej
Artikelstatus
Aktiv
Tillämpningar
General Purpose
Typ
Zener
Monteringstyp
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-214AC, SMA
Spänning - backspänning (typ)
200V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
224V