NX33A0010Q
DigiKeys produktnummer
NX33A0010QDITR-ND - Remsa och spole (TR)
NX33A0010QDICT-ND - Remsbit (CT)
NX33A0010QDIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NX33A0010Q
Beskrivning
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Frekvensstabilitet
±25ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Ström - drift (max)
70mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,041" (1,05mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Ström - matning (inaktivera) (max)
40mA
Utgång
LVDS
Basproduktens nummer
Spänning - källa
3,3V