KX3211E0032.768000 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Diodes Incorporated
I lager: 0
Datablad
Direkt
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
Taitien
QST
32.768 kHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
KX3211E0032.768000
DigiKeys produktnummer
KX3211E0032.768000-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KX3211E0032.768000
Beskrivning
XTAL OSC XO 32.7680 KHZ CMOS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Frekvensstabilitet
±50ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Ström - drift (max)
15µA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Föråldrad
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Resonatorbas
Leverantörens enhetsförpackning
4-VDFN (3,2x2,5)
Typ
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,045" (1,15mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Ström - matning (inaktivera) (max)
0,5µA
Utgång
CMOS
Basproduktens nummer
Spänning - källa
3,3V