FW5000008Q
DigiKeys produktnummer
FW5000008QDITR-ND - Remsa och spole (TR)
FW5000008QDICT-ND - Remsbit (CT)
FW5000008QDIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FW5000008Q
Beskrivning
CRYSTAL 50.0000MHZ 10PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 MHz ±10ppm Kristaller 10pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
50 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±15ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)
Lastkapacitans
10pF