FW4800010Z är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Diodes Incorporated
I lager: 3 000
Datablad
Similar
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
CTS-Frequency Controls
48 MHz ±10ppm Kristaller 10pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
Total Timing Solutions | Datasheet Preview
FW4800010Z
DigiKeys produktnummer
FW4800010ZDITR-ND - Remsa och spole (TR)
FW4800010ZDICT-ND - Remsbit (CT)
FW4800010ZDIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FW4800010Z
Beskrivning
CRYSTAL 48.0000MHZ 10PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
MHz kristall
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvens
48 MHz
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Basproduktens nummer
Lastkapacitans
10pF