FW3200004 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Diodes Incorporated
I lager: 5 346
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
I lager: 24 063
Datablad
Parametrisk ekvivalent
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
32 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
FW3200004
DigiKeys produktnummer
FW3200004DI-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FW3200004
Beskrivning
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
MHz kristall
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvens
32 MHz
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Basproduktens nummer
Lastkapacitans
8pF