FNETHE025
DigiKeys produktnummer
FNETHE025TR-ND - Remsa och spole (TR)
FNETHE025CT-ND - Remsbit (CT)
FNETHE025DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FNETHE025
Beskrivning
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
15mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,061" (1,55mm)