DESD24VL1BAQ-7
DigiKeys produktnummer
31-DESD24VL1BAQ-7TR-ND - Remsa och spole (TR)
31-DESD24VL1BAQ-7CT-ND - Remsbit (CT)
31-DESD24VL1BAQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DESD24VL1BAQ-7
Beskrivning
TVS DIODE 24VWM 38VC SOD323
Tillverkarens standardleveranstid
40 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
38V Klämma 3A Ipp TVS - dioder Ytmontering SOD-323
Kategori
Nätmatningsskydd
Nej
Tillv.
Tillämpningar
HDMI, USB
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ frekvens
11pF vid 100MHz
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Typ
Zener
Grad
Automotive
Dubbelriktade kanaler
1
Godkännande
AEC-Q101
Spänning - backspänning (typ)
24V
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - genombrott (min)
24V
Inkapsling/låda
SC-76, SOD-323
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
38V
Leverantörens enhetsförpackning
Ström - toppuls (10/1000 µs)
3A
Basproduktens nummer
Effekt - toppuls
230W