D58V0M4U8MR-13
DigiKeys produktnummer
31-D58V0M4U8MR-13TR-ND - Remsa och spole (TR)
31-D58V0M4U8MR-13CT-ND - Remsbit (CT)
31-D58V0M4U8MR-13DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D58V0M4U8MR-13
Beskrivning
TVS DIODE 58VWM 100VC 8-SO
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100V Klämma 24A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering 8-SO
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
D58V0M4U8MR-13 Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
2700W (2,7kW)
Tillv.
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Ethernet
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
55pF vid 1MHz
Typ
Zener
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Enkelriktade kanaler
4
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - backspänning (typ)
58V
Inkapsling/låda
8-SOIC (Bredd 0,154", 3,90mm)
Spänning - genombrott (min)
64,4V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
100V
Basproduktens nummer
Ström - toppuls (10/1000 µs)
24A (8/20µs)