MDS-150AAS24 BA
DigiKeys produktnummer
1145-1013-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MDS-150AAS24 BA
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 150W
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24V 150 W AC/DC Extern Stationär dator (klass I) Adapter Strömsladd (säljs separat) Ingång
Kategori
Kraftförbrukning utan last
500mW (max.)
Tillverkare
Delta Electronics
Effektivitet
Nivå VI
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Artikelstatus
Aktiv
Utgångskontakt
Ström DIN, 4 stift
Använd region
Internationellt
Sladdlängd
47,2" (1,20 m)
Form
Stationär dator (klass I)
Ingångsanslutning
IEC 320-C14
Ingångstyp
Strömsladd (säljs separat)
Storlek/dimension
L 6,69" x B 3,35" x H 1,57" (170,0 x 85,0 x 40,0mm)
Spänning - ingång
90-264VAC
Godkännande myndighet
CB Scheme, CE, EN, UL
Spänning - utspänning
24V
Standardnummer
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Ström - utgång (max)
6,25A
Vikt
1,7 lbs (771,1 g)
Effekt (Watt)
150 W