MDS-100APS15 BA
DigiKeys produktnummer
1145-1009-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MDS-100APS15 BA
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 15V 80W
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 15V 90-264VAC Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MDS-100APS15 BA Modeller
ITE (kommersiell), medicin
Tillv.
Spänning - isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
0.88
Arbetstemperatur
-10°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Universalingång
Typ
Öppen ram
Monteringstyp
Chassimontering
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 5,00" x B 3,00" x H 1,22" (127,0 x 76,2 x 31,1mm)
Spänning - ingång
90-264VAC
Godkännande myndighet
CB Scheme, CE, CQC, EN, UL
Spänning - utspänning 1
15V
Standardnummer
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Ström - Utgång 1
6.7 A