MDS-060AAS12 BA har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Delta Electronics
I lager: 391
Datablad
MFR Recommended
Delta Electronics
I lager: 0
Datablad
Similar
Selec Controls USA Inc.
I lager: 230
12V 60 W AC/DC Extern Stationär dator (klass I) Adapter Strömsladd (säljs separat) Ingång
MDS-060AAS12 BA
DigiKeys produktnummer
1145-1007-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MDS-060AAS12 BA
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Kraftförbrukning utan last
500mW (max.)
Effektivitet
Nivå V
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Artikelstatus
Föråldrad
Utgångskontakt
Ström DIN, 4 stift
Använd region
Internationellt
Sladdlängd
47,2" (1,20 m)
Form
Stationär dator (klass I)
Ingångsanslutning
IEC 320-C14
Ingångstyp
Strömsladd (säljs separat)
Storlek/dimension
L 5,31" x B 2,44" x H 1,34" (135,0 x 62,0 x 34,1mm)
Spänning - ingång
90-275VAC
Godkännande myndighet
CB Scheme, CE, EN, UL
Spänning - utspänning
12V
Standardnummer
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Ström - utgång (max)
5A
Vikt
0,553 lb (250,84 g)
Effekt (Watt)
60 W