LNE-12V320WAAA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Delta Electronics
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Delta Electronics
I lager: 0
Datablad
22,5A 6-12V Konstant ström, spänning LED-drivare AC/DC-omvandlare Topologi 1 Utgång
LNE-12V320WAAA
DigiKeys produktnummer
1145-1264-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LNE-12V320WAAA
Beskrivning
LED DRVR CC/CV AC/DC 12V 22.5A
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Effekt (Watt)
320 W
Tillverkare
Spänning - isolering
3.85 kV
Serie
Dimning
Analog, PWM
Förpackning
Box
Egenskaper
OCP, OTP, OVP, SCP
Artikelstatus
Aktiv
Klassificeringar
IP65
Programmerbar av DigiKey
Inte verifierat
Arbetstemperatur
-40°C-70°C
Typ
Konstant ström, spänning
Effektivitet
91%
Topologi
AC/DC-omvandlare
Termineringstyp
Trådledare
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 9,92" x B 3,54" x H 1,72" (252,0 x 89,9 x 43,7mm)
Spänning - ingång (min)
90VAC
Godkännande myndighet
UL
Spänning - ingång (max)
305VAC
Standardnummer
8750; 50581; 60950-1
Spänning - utspänning
6-12V
Monteringstyp
Chassimontering
Ström - utgång (max)
22,5A