DRS-24V100W1NR
DigiKeys produktnummer
1145-1227-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DRS-24V100W1NR
Beskrivning
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
AC Nätaggregat för DIN-skena 1 Utgångar 24V 3,8A
Kategori
Effekt (Watt)
100W
Tillverkare
Delta Electronics
Spänning - isolering
3 kV
Förpackning
Box
Effektivitet
0.89
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Ingångstyp
AC
Egenskaper
Justerbar utgång, IP20, lastfördelning, PFC, universalingång
Storlek/dimension
L 3,94" x B 1,77" x H 2,95" (100,0 x 45,0 x 75,0mm)
AC-spänning - Ingång
85-264VAC
Godkännande myndighet
CB, CE, cULus, cURus, TUV
Spänning - utspänning 1
24V
Basproduktens nummer
Ström - utgång (max)
3,8A