DRP024V120W3BA
DigiKeys produktnummer
1145-1039-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DRP024V120W3BA
Beskrivning
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Detaljerad beskrivning
AC Nätaggregat för DIN-skena 1 Utgångar 24V 5A
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DRP024V120W3BA Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
120W
Spänning - isolering
4 kV
Effektivitet
0.88
Arbetstemperatur
-25°C-80°C (med nedstämpling)
Storlek/dimension
L 4,62" x B 1,97" x H 4,76" (117,3 x 50,0 x 121,0mm)
AC-spänning - Ingång
320-600VAC (3-fas)
Spänning - utspänning 1
24V
Standardnummer
Ström - utgång (max)
5A