DRL-24V480W1AA
DigiKeys produktnummer
1145-1242-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DRL-24V480W1AA
Beskrivning
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
AC Nätaggregat för DIN-skena 1 Utgångar 24V 20A
Kategori
Effekt (Watt)
480W
Spänning - isolering
3 kV
Effektivitet
0.88
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Storlek/dimension
L 5,03" x B 3,37" x H 4,87" (127,7 x 85,5 x 123,6mm)
Godkännande myndighet
CB, CCC, CE, cULus, cURus, TUV
Spänning - utspänning 1
24V
Basproduktens nummer
Ström - utgång (max)
20A