DRL-24V240W1AS
DigiKeys produktnummer
DRL-24V240W1AS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DRL-24V240W1AS
Beskrivning
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
AC Nätaggregat för DIN-skena 1 Utgångar 24V 10A
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DRL-24V240W1AS Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
240W
Spänning - isolering
3 kV
Effektivitet
90%
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Storlek/dimension
L 4,63" x B 2,36" x H 4,87" (117,6 x 60,0 x 123,6mm)
Godkännande myndighet
CB, CCC, CE, cURus, TUV
Spänning - utspänning 1
24V
Basproduktens nummer
Ström - utgång (max)
10A