DRC-5V10W1AZ har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Delta Electronics
I lager: 0
Datablad
AC Nätaggregat för DIN-skena 1 Utgångar 5V 1,5A
Delta Electronics DIN Rail Power Supplies  | Digi-Key Daily
DRC-5V10W1AZ
DigiKeys produktnummer
1145-1134-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DRC-5V10W1AZ
Beskrivning
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 10W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DRC-5V10W1AZ Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
10W
Tillverkare
Delta Electronics
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Bulk
Effektivitet
78%
Artikelstatus
Föråldrad
Arbetstemperatur
-25°C-71°C (med nedstämpling)
Ingångstyp
AC
Egenskaper
Justerbar utgång, universalingång
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 3,58" x B 0,81" x H 2,19" (91,0 x 18,0 x 55,6mm)
AC-spänning - Ingång
90-264VAC
Godkännande myndighet
CB, CE, cULus, cURus, TUV
Spänning - utspänning 1
5V
Basproduktens nummer
Ström - utgång (max)
1,5A