DRC-24V30W1AZ har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Delta Electronics
I lager: 0
Datablad
AC Nätaggregat för DIN-skena 1 Utgångar 24V 1,25A
Delta Electronics DIN Rail Power Supplies  | Digi-Key Daily
DRC-24V30W1AZ
DigiKeys produktnummer
1145-1102-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DRC-24V30W1AZ
Beskrivning
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 30W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DRC-24V30W1AZ Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
30W
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Effektivitet
87%
Artikelstatus
Föråldrad
Arbetstemperatur
-25°C-71°C (med nedstämpling)
Ingångstyp
AC
Storlek/dimension
L 3,58" x B 2,09" x H 2,19" (91,0 x 53,0 x 55,6mm)
AC-spänning - Ingång
90-264VAC
Godkännande myndighet
CB, CE, cULus, cURus, TUV
Spänning - utspänning 1
24V
Basproduktens nummer
Ström - utgång (max)
1,25A