AFB0812SH-TP12 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Sunon Fans
I lager: 171
Similar
Sunon Fans
I lager: 0
Datablad
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkantig - L 80mm x H 80mm Kula 55,6 CFM (1,56m³/min) 4 trådledare
AFB0812SH-TP12
DigiKeys produktnummer
603-1200-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AFB0812SH-TP12
Beskrivning
FAN AXIAL 80X25.4MM 12VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Brus
46,0dB(A)
Tillv.
Effekt (Watt)
3.6 W
Serie
RPM
Förpackning
Box
Terminering
4 trådledare
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
14-140°F (-10-60°C)
Spänning - märkt
Godkännande myndighet
CE, CSA, UL, VDE
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 80mm x H 80mm
Vikt
0,176 lb (80,00 g)
Bredd
25,40mm
Strömklassning (Ampere)
0,300A
Luftflöde
55,6 CFM (1,56m³/min)
Spänningsintervall
10-13,2VDC
Statiskt tryck
0,380 in H2O (94,6 Pa)
Material - ram
Plast
Lagertyp
Kula
Material - blad
Plast
Fläkttyp
Livslängd @ temp.
70 000tim vid 40°C