BR300W100
DigiKeys produktnummer
BR300W100-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BR300W100
Beskrivning
RESISTOR 300W 100 OHM
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Bromsmotstånd 100Ohm, 300W
Kategori
Tillbehörstyp
Bromsmotstånd
Tillverkare
Delta Electronics/Industrial Automation
Specifikationer
100Ohm, 300W