VCUA32251BR47MS6
DigiKeys produktnummer
2037-VCUA32251BR47MS6TR-ND - Remsa och spole (TR)
2037-VCUA32251BR47MS6CT-ND - Remsbit (CT)
2037-VCUA32251BR47MS6DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VCUA32251BR47MS6
Beskrivning
FIXED IND 470NH 4.6A 22 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
470 nH Avskärmad Induktor 4.6 A Max. 22mOhm 1210 (metrisk 3225)
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 22mOhm
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-165°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - test
1 MHz
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
1210
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
7A