HMLQ32251B-R47MS
DigiKeys produktnummer
2037-HMLQ32251B-R47MSTR-ND - Remsa och spole (TR)
2037-HMLQ32251B-R47MSCT-ND - Remsbit (CT)
2037-HMLQ32251B-R47MSDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HMLQ32251B-R47MS
Beskrivning
FIXED IND 470NH 5.8A 22 OHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
470 nH Avskärmad Induktor 5.8 A Max. 22Ohm 1210 (metrisk 3225)
Kategori
Skärmning
Avskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 22Ohm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
1210
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
7A