HMLQ32251B-1R0MS
DigiKeys produktnummer
2037-HMLQ32251B-1R0MSTR-ND - Remsa och spole (TR)
2037-HMLQ32251B-1R0MSCT-ND - Remsbit (CT)
2037-HMLQ32251B-1R0MSDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HMLQ32251B-1R0MS
Beskrivning
FIXED IND 1UH SURFACE MOUNT
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 µH Avskärmad Induktor 1210 (metrisk 3225)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
1210
Material - kärna
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Induktans
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)
Tolerans
±20%