MP5HFTVMN-80000-2
DigiKeys produktnummer
3247-MP5HFTVMN-80000-2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MP5HFTVMN-80000-2
Beskrivning
SSD 512GB M.2 MOD TLC NVME 3.3V
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Solid State-disk (SSD) FLASH - NAND (TLC) 512 GB NVMe M.2-modul 3,3V
Kategori
Hastighet - läs
2,45GB/s
Tillverkare
Delkin Devices, Inc.
Hastighet - skriv
1,9GB/s
Förpackning
Tråg
Spänning - källa
3,3V
Artikelstatus
Aktiv
Typ
NVMe
Minnesstorlek
512 GB
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Minnestyp
Solid State-disk (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Storlek/dimension
80,00mm x 22,00mm x 1,35mm