MB2HFTVM5-80000-2
DigiKeys produktnummer
3247-MB2HFTVM5-80000-2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MB2HFTVM5-80000-2
Beskrivning
SSD 256GB M.2 TLC SATA III 3.3V
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Solid State-disk (SSD) FLASH - NAND (TLC) 256 GB SATA III M.2-modul 3,3V
Kategori
Hastighet - läs
550MB/s
Tillverkare
Delkin Devices, Inc.
Hastighet - skriv
510MB/s
Förpackning
Tråg
Spänning - källa
3,3V
Artikelstatus
Aktiv
Typ
SATA III
Minnesstorlek
256 GB
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Minnestyp
Solid State-disk (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Storlek/dimension
80,00mm x 22,00mm x 3,80mm