1206Y104JBXB
1206Y104JBXB
DigiKeys produktnummer
5245-1206Y104JBXB-ND
Tillverkare
SRT Microceramique
Tillverkarens produktnummer
1206Y104JBXB
Beskrivning
MLCC 1206 100V 100NF X7R
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.1 µF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,064" (1,63mm)