2671/24RD-100
DigiKeys produktnummer
2671/24RD-100-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2671/24RD-100
Beskrivning
HOOK-UP STRND 24AWG RED 100'
Tillverkarens standardleveranstid
2 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 AWG Kopplingstråd Vajer 105/44 Röd 600V 100,0' (30,5m)
Kategori
Manteldiameter (isolering)
0,045" (1,14mm)
Tillv.
Manteltjocklek (isolering)
0,010" (0,25mm)
Förpackning
Spole
Längd
100,0' (30,5m)
Artikelstatus
Aktiv
Spänning
600V
Kabeltyp
Arbetstemperatur
-40°C-80°C