DH-20G50015
DigiKeys produktnummer
2987-DH-20G50015-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DH-20G50015
Beskrivning
COAX CBL MHF1 TO SMA 1.9"
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial I-PEX MHF1 till SMA 1,969" (50,00mm)
Kategori
2:a kontaktdonet
SMA-uttag
Tillverkare
Cvilux USA
Kön 2:a kontakt
Hona
Förpackning
Påse
2:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Artikelstatus
Aktiv
Längd
1,969" (50,00mm)
Stil
I-PEX MHF1 till SMA
Total impedans
50 Ohms