VHK50W-Q24-S24
VHK50W-Q24-S24
VHK50W-Q24-S24
DigiKeys produktnummer
179-VHK50W-Q24-S24-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VHK50W-Q24-S24
Beskrivning
DC/DC CONVERTER 24V 50W
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad DC-DC-omvandlare 1 Utgång 24V 2,08A 36V Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VHK50W-Q24-S24 Modeller
Kategori
Spänning - utspänning 1
24V
Tillverkare
Bel Power Solutions
Ström - utgång (max)
2,08A
Serie
Effekt (Watt)
50W
Förpackning
Box
Effektivitet
82%
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Typ
Kapslad
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - ingång (min)
9V
Storlek/dimension
L 4,23" x B 4,01" x H 1,50" (107,5 x 101,8 x 38,0mm)
Spänning - ingång (max)
36V