SDI120-12-U-P51
SDI120-12-U-P51
CUI IEC 62368-1 Adapters | Digi-Key Daily
SDI120-12-U-P51
DigiKeys produktnummer
179-SDI120-12-U-P51-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SDI120-12-U-P51
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 108W
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12V 108 W AC/DC Extern Stationär dator (klass I) Adapter Strömsladd (säljs separat) Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SDI120-12-U-P51 Modeller
Kategori
Kraftförbrukning utan last
210mW (max.)
Tillverkare
Bel Power Solutions
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Effektivitet
Nivå VI, CoC Tier 2
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Artikelstatus
Aktiv
Utgångskontakt
Ström DIN, 4 stift
Använd region
Internationellt
Sladdlängd
47,2" (1,20 m)
Form
Stationär dator (klass I)
Ingångsanslutning
IEC 320-C14
Ingångstyp
Strömsladd (säljs separat)
Storlek/dimension
L 6,62" x B 2,60" x H 1,54" (168,1 x 66,0 x 39,0mm)
Spänning - ingång
90-264VAC
Godkännande myndighet
CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, RCM, UL
Spänning - utspänning
12V
Standardnummer
C22,2 No. 60950-1; 55024; 55032 Klass B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Ström - utgång (max)
9A
Vikt
1,4 lbs (635 g)
Effekt (Watt)
108 W