745C101222JP
DigiKeys produktnummer
60-745C101222JPTR-ND - Remsa och spole (TR)
60-745C101222JPCT-ND - Remsbit (CT)
60-745C101222JPDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
745C101222JP
Beskrivning
RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 2512
Detaljerad beskrivning
2,2k Ohm ±5% 63mW Effekt per element Bussad 8 Resistansnät matriser ±250ppm/°C 2512 (metrisk 6432), konkav, anslutningar långsida
EDA-/CAD-modeller
745C101222JP Modeller
Kategori
Effekt per element
63mW
Temperaturkoefficient
±250ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Resistans (Ohm)
2,2k
Storlek/dimension
L 0,252" x B 0,126" (6,40 x 3,20mm)
Tolerans
±5%
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)