745C101104JP
DigiKeys produktnummer
60-745C101104JPTR-ND - Remsa och spole (TR)
60-745C101104JPCT-ND - Remsbit (CT)
60-745C101104JPDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
745C101104JP
Beskrivning
RES ARRAY 8 RES 100K OHM 2512
Detaljerad beskrivning
100k Ohm ±5% 63mW Effekt per element Bussad 8 Resistansnät matriser ±250ppm/°C 2512 (metrisk 6432), konkav, anslutningar långsida
EDA-/CAD-modeller
745C101104JP Modeller
Kategori
Effekt per element
63mW
Temperaturkoefficient
±250ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Resistans (Ohm)
100k
Storlek/dimension
L 0,252" x B 0,126" (6,40 x 3,20mm)
Tolerans
±5%
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)