TF161V32K7680R är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
ECS Inc.
I lager: 64 148
Datablad
32.768 kHz ±10ppm Kristaller 7pF 90 kOhms 2-SMD, utan ledning
TF161V32K7680R
DigiKeys produktnummer
110-TF161V32K7680R-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TF161V32K7680R
Beskrivning
Surface Mount Tuning Fork Crysta
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
90 kOhms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
kHz kristall (justeringsgaffel)
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (1,6x1)
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,039" (1,60 x 1,00mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)
Lastkapacitans
7pF