636L3C032M00000
DigiKeys produktnummer
110-636L3C032M00000TR-ND - Remsa och spole (TR)
110-636L3C032M00000CT-ND - Remsbit (CT)
110-636L3C032M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
636L3C032M00000
Beskrivning
XTAL OSC XO 32.0000MHZ HCMOS
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
16mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (5x3,2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,051" (1,30mm)