425F22A020M0000
DigiKeys produktnummer
110-425F22A020M0000TR-ND - Remsa och spole (TR)
110-425F22A020M0000CT-ND - Remsbit (CT)
110-425F22A020M0000DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
425F22A020M0000
Beskrivning
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
20 MHz ±20ppm Kristaller 10pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
20 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)